Regulamin

 Sklep Internetowy on-line www.proedge.pl zwany w dalszej części Sklepem, jest własnością firmy

ULV Polska Rafał Szulwic

ul. Św. Barbary 46A

25-717 Kielce

NIP: 959-159-14-91

Regon: 260369650

Przyjmowaniem, potwierdzaniem oraz realizacją zamówień złożonych przez Klienta zajmuje się firma ULV Polska Rafał Szulwic zwany w dalszej części Administratorem.

Klient może zamawiać tylko te produkty, które w czasie składania zamówienia znajdują się w asortymencie Sklepu.

Sklep zastrzega sobie możliwość wycofania poszczególnych produktów ze sprzedaży.

Ceny wszystkich produktów znajdujących się w sklepie są cenami brutto i podane są w złotych polskich.

Sklep realizuje zamówienia na terenie Polski.

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia będą potwierdzane przez Administratora najpóźniej po trzech dniach roboczych od dnia złożenia zamówienia.

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Dane osobowe, które podaje Klient (imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mailowy) traktujemy jako informacje w najwyższym stopniu poufności i nikt z zewnątrz nie ma do nich dostępu, nie są one udostępniane żadnym osobom trzecim, firmom ani organizacjom.

Konsument wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb zawarcia i realizacji umowy w ramach sklepu internetowego www.proedge.pl

Zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 pażdziernika 1997 r. każdy z Państwa ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawienia, a także prawo do zaprzestania ich przetwarzania, co należy zgłosić w formie pisemnej/mailowej.

Procedura składania, potwierdzania i realizacji zamówień:

Chcąc złożyć zamówienie w Sklepie, Klient powinien postępować według poniższej procedury:

1.   Wybrać odpowiedni produkt oraz wpisać żądaną ilość w koszyku klienta;

2.   Wybrać sposób dostawy oraz zapłaty za zamówienie;

3.   Podać adres mailowy, adres dostaw, ewentualnie dane do faktury.

4.   Złożyć zamówienie na wybrany towar - tylko kompletne i prawidłowo wypełnione zamówienia będą realizowane;

5.  Dokonać zapłaty za zamówienie. Czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności

6.   Pod wskazany adres mailowy przychodzić będą powiadomienia o stanie realizacji zamówienia

W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości w złożonym przez Klienta zamówieniu, nie nastąpi jego potwierdzenie przez Administratora. Klient podczas składania zamówienia w Sklepie jest zobowiązany do podania adresu e-mail, pod którym możliwe będzie potwierdzenie przez Administratora złożonego zamówienia oraz numeru telefonu kontaktowego wraz z numerem kierunkowym.

Termin realizacji zamówionych przez Klienta produktów wynosi maksymalnie 15 dni roboczych. Zwykle czas kompletacji zamówienia nie przekracza 5 dni roboczych oraz 1-2 dni roboczych na dostawę. Powyższa informacja dotyczy wszystkich form płatności, w tym także kartą płatniczą od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

Wysyłka zamówionego towaru i forma płatności:

Zamówienie realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej  lub ewentualnie za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Istnieją 5 formy płatności za towar: 

1. Przedpłata przelewem bankowym  ( Przelew na konto bankowe Alior Bank 79 2490 0005 0000 4600 9421 7335 wraz z numerem zamówienia)

2. Płatność za pobraniem

3. Płatność online (płatność realizowana za pośrednictwem systemu płatności online Blue Media)

4. Płatność kartą kredytową (płatność realizowana za pośrednictwem systemu płatności online Blue Media)

5 Płatność gotówkowa.

Kontakt:

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących Twojego zamówienia możesz się z nami skontaktować poprzez adres e-mail: sklep@proedge.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 531-806-802 lub 531-008-000.

Zwrot:

1.    Konsument ma prawo, bez podania przyczyny, składając odpowiednie oświadczenie na piśmie (dopuszczalna również forma e-mail) odstąpić od umowy w ciągu 14 (czternaście) dni od daty otrzymania towaru. Do zachowania czternastodniowego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

2.    Prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w przypadkach określonych w art. 10 ust. 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 r., nr 22, poz. 271 z późn.zm.).

3.    Zwrot towaru odbywa się na koszt zwracającego.

4.    W ciągu 14 dni od otrzymania towaru Sprzedawca dokona zwrotu wpłaconych kwot (zwrot ceny towaru i kosztów wysyłki towaru do Kupującego) na wskazane konto bankowe.

5.  W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

6. Warunkiem zwrotu towaru jest w przypadku środków chemicznych, jest brak śladów użycia środka.

Reklamacje:

1.    Zawartość przesyłki należy sprawdzić przy kurierze. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji uszkodzeń powstałych przy transporcie jest otwarcie przesyłki w obecności kuriera i spisanie „protokołu zniszczeń”. O ewentualnych uszkodzeniach należy niezwłocznie powiadomić Sprzedawcę.

2.    W przypadku Kupujących niebędących Konsumentami, Sprzedawca odpowiada za wady fizyczne lub prawne Towaru zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego.

3.    W przypadku Kupujących będących Konsumentami, Sprzedawca odpowiada za niezgodność Towaru z Umową zgodnie z przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.

4.    Nowy towar zostanie wysłany dopiero po otrzymaniu towaru uszkodzonego.

5.    Do paczki z uszkodzonym produktem należy dołączyć ksero paragonu lub faktury VAT.

6.    Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem. Reklamowany towar należy przesłać bez pobrania.

Płatność:

1. Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:

* Visa

* Visa Electron

* MasterCard

* MasterCard Electronic

* Maestro2. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.3. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia jest .

Postanowienia końcowe:

Znaki towarowe, handlowe, nazwy producentów i firm zostały wykorzystane na stronach Sklepu wyłącznie w charakterze informacyjnym i stanowią własność ich prawnych właścicieli.

Sprzedawcy przysługuje prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

Umowy w naszym sklepie zawierane są zgodnie z Dziennikiem Ustaw nr 22 z dnia 31 marca 2000r. poz. 271

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego, ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2002 r., Nr 141 poz. 1176 ze zm.) oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl